» » Запорожский митрополит предлагает установить День военного медика

Запорожский митрополит предлагает установить День военного медика

Автор: Admin от 12-06-2018, 12:33
Запорожский митрополит предлагает установить День военного медикаМитрополит Запорожский и Мелитопольский Лука направил Президенту Украины и народнеым депутатам Украины следующее письмо-обращение (обнародовано пресс-службой Запорожской епархии):

Шановний пане Президенте!

Шановні народні депутати України!

Війна жорстока, нещадна і кривава, вона вимагає незліченних жертв, в тому числі і людських, при цьому на її тлі особливо яскраво проявляється милосердя, що виходить від військових медиків до покалічених, поранених воїнів, які потребують невідкладної допомоги, лікування, підтримки і сердечності.

Військовий медик — людина, що володіє професією, яка поєднує в собі служіння ближнім і Батьківщині, медичні та військові знання, як білий халат, так і погони на плечах. Їх мужність і стійкість захоплюють, бо вони, ризикуючи власним життям, знаходяться в самій гущі бою, заради порятунку важко поранених бійців, які не здатні самостійно пересуватися. А після всього цього проводять найскладніші операції, найчастіше під шквальним вогнем. І якими б важкими не були умови, незважаючи на небезпеку вони ніколи не опускають руки, завжди виконують свій обов’язок і допомагають людям як на лінії фронту, так і в тилу.

Їх заслужено можна називати — Ангели-охоронці простих солдатів і високопоставлених офіцерів, невидимими героями битв, чий героїзм оточений ореолом святості, а образ залишається уособленням висоти гуманізму, мужності і самовідданості.

Саме тому, ми просимо розглянути можливість встановити святковий день на честь військових медиків, які самовіддано служать своїй Батьківщині у справі порятунку життя Її захисників. Дату святкування визначити — 11 червня — день пам’яті святителя Луки Кримського (В.Ф. Войно-Ясенецького), вченого зі світовим ім’ям, професора хірургії і топографічної анатомії, оскільки завдяки його основоположним працям з регіонарної анестезії та гнійної хірургії було врятовано життя багатьом тисячам солдатів за часів двох Світових воєн, а наші сучасники — військові медики, щодня повторюючи подвиг святителя Луки, продовжують рятувати життя в наш час.

Нехай дари мудрості і розуміння від Господа нашого Ісуса Христа перебувають з вами.

МИГ
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 60 дней со дня публикации.